What is done with CodeIgniter?

This page will be translate too soon...

Share this Post

5 comments to What is done with CodeIgniter?

  • serkan avatar
   #1 - serkan Reply

   Bayadır araştırıyom hangi framework u öğrensem diye en çok içime code sindi smile

   08 November 2009 Sunday 14:43:03
   • Ali ÇETİN avatar
    Ali ÇETİN Reply

    Tabikide serkan içine sinmesi doğaldır basit kolay ve anlaşılabilir bir yapı türkçe veya ingilizde kaynakta sıkıntınızda olmaz başlarsanız sizin açınızdan güzel olacağına eminim. wink

    26 December 2009 Saturday 13:08:15
  • serkan avatar
   #3 - serkan Reply

   şimdi CI bize MVC ile kodlama imkanı sağlıyor. Bu alt yapıyı çok güzel bir şekilde hazırlamışlar... Sonuçta kendi kütüphane, helper... lerimizi yazarak CI ile yapılmayacak proje olduğunu düşünmüyorum... Peki ben yine de bu düşüncemi desteklemek için sorayım. CI ile imperi online tarzı bir oyun yazılabilir mi?

   02 March 2010 Tuesday 15:29:39
   • Ali ÇETİN avatar
    Ali ÇETİN Reply

    Öncelikle CI'ye yöneldiğin için teşekkür ederim, evet yazılabilir imperia online tam içeriğini bilmiyorum ama bi aralar ogame projem vardı bayada ilerlemiştim nitekim vaktim kısıtlı olduğundan yarıda bıraktım.
    Her yapı her sistem her oyun yazılabilir kısıtlama yoktur. dil

    02 March 2010 Tuesday 16:03:07
  • tolga avatar
   tolga Reply

   çağa ayak uydurmak lazım, saf php ile proje geliştirmek artık zaman kaybı olmaya başladı.javascript yerine jquery kullanmaya başladık, php için de bunu öğrenmemiz gerek pratiklik açısından.amacımız öğrenmek ama bakalım inşallah smile tşkler bilgilendirme için.

   04 August 2011 Thursday 18:33:36

Leave a Reply

grin LOL cheese smile wink rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink hmmm mad angry zipper kiss cool smile question dil